Oddlužení

Ocitli jste se v tíživé finanční situaci?
Máte více dluhů, které nezvládáte splácet? Pokud se domníváte, že splňujete podmínky pro oddlužení, vyplňte náš formulář a my Vaši situaci posoudíme. Pokud vyhodnotíme, že je pro Vás oddlužení vhodným řešením a splňujete podmínky, připravíme Vám veškeré podklady nutné k podání návrhu i samotný návrh na schválení oddlužení k příslušnému soudu.
Osobní údaje

Jméno :
 
Příjmení :
 
Datum narození:

Bydliště (město):
 
Email :

   
Telefon:

Manžel/ka


Jméno:

Příjmení :

Datum narození:

Bydliště (město):

Zpráva

Stručně popište Vaši finanční situaci:
 


Informace o poskytovateli a smlouva s poskytovatelem
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o poskytovateli právních služeb a obsahem a podmínkami Smlouvy o poskytování právních služeb. Současně jsem si vědom, že k uzavření Smlouvy o poskytování právních služeb dojde odesláním této objednávky.


Vaši situaci posoudíme a budeme Vás kontaktovat s návrhem řešení.
 

Novinky v oddlužení

Od 1.6.2019

Máte řadu dluhů, které nezvládáte splácet?
Zablokoval Vám exekutor účet nebo začal prodávat majetek?

Řešením pro Vás může být oddlužení, neboli osobní bankrot. Oddlužení je jedním ze způsobů řešení úpadku, tedy situace, kdy má osoba více splatných dluhů, které není schopná splácet.

Od 1. 6. 2019, kdy vstoupila v platnost novela Insolvenčního zákona, nemůže dlužník až na výjimky podat návrh na oddlužení sám, ale pouze prostřednictvím advokáta, notáře nebo jiné zákonem stanovené osoby.

Na oddlužení zároveň po novele dosáhnou i osoby, kterým by dříve nemohlo být schváleno, zvláště výhodné podmínky pak platí pro seniory nebo osoby s přiznanou invaliditou. Nutnou podmínkou už není ani uhrazení alespoň 30 % dluhů.

Podmínky oddlužení

Máte více dluhů, které nezvládáte splácet?
Jste zaměstnán/a nebo máte jiný zdroj příjmů?
Chcete svou situaci řešit?
Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, vyplňte náš formulář a my Vaši situaci posoudíme. Pokud vyhodnotíme, že je pro Vás oddlužení vhodným řešením, jsme schopni Vám zpracovat veškeré podklady nutné k podání návrhu i samotný návrh na schválení oddlužení.

Z dluhové pasti jsme již pomohli řadě klientů, rádi pomůžeme i Vám!