Právní poradna Právní linky

Právní linka obstarává profesionální právní pomoc. Odborné právní poradenství poskytuje vždy advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi v dané oblasti.

Telefonická právní poradna a právní poradna online jsou placené služby. Právní pomoc je profesionální, odborná a ihned dostupná pro každého z vás. Telefonická poradna je v provozu každý všední den od 8,00 do 20,00 hodin.

 

Právní poradna online

Právní pomoc online je právní poradenství, vhodné pro delší dotazy. Odbornou písemnou odpověď vypracuje renomovaná advokátní kancelář. Po odeslání dotazu obdržíte odpověď do 4 pracovních dnů.
Právní poradna online

 

Telefonická poradna

Telefonické právní poradenství slouží k okamžitému řešení právních otázek. Budete ihned hovořit s právníkem z renomované advokátní kanceláře.
Telefonická právní poradna

 


 

Další služby Právní linky

Vzory smluv a dokumentů

U každého vzoru naleznete návod jak vzor správně vyplnit. Garantujeme platnost vzorů v souladu s aktuální legislativou. Vzory jsou prověřeny praxí advokátní kanceláře.

Vzory smluv a dokumentů
Vypracování smlouvy na míru

Potřebujete vypracovat smlouvu na koupi nebo darování pozemku, domu, bytu či věcného břemene? Obraťte se na nás.

Právní zpracování smlouvy
Bezplatná právní poradna zdarma

Právní linka publikuje právní rady pro vybrané životní situace formou článků. Tato bezplatná právní poradna zdarma tedy neodpovídá na konkrétní dotazy. Články napsala renomovaná advokátní kancelář s bohatou praxí v popisovaných oblastech práva.

Bezplatná právní poradna zdarma