Provozní informace

Na této stránce naleznete informace o obchodních podmínkách jednotlivých produktů Právní linky, o provozovateli webu PravniLinka.cz, a o poskytovateli právních služeb.

Obchodní podmínky

Kliknutím si zobrazíte seznam obchodních podmínek k jednotlivým produktům webu PravniLinka.cz.
Obchodní podmínky

 

Provozovatel

Kliknutím si zobrazíte informace o provozovateli webu PravniLinka.cz a poskytovateli právních služeb.
Provozovatel

 

Právní linka v médiích

Přehled článků o webu PravniLinka.cz v médiích a přehled článků o právu, na jejichž textu PravniLinka.cz spolupracovala.
Právní linka v médiích

 


 

Přehled služeb právní linky

Právní poradna online

Odpověď na váš písemný dotaz vypracuje kolektiv právníků - zkušených advokátů z renomované advokátní kanceláře. Právní poradna online vám odpověď doručí emailem. Volbou krátkého dotazu, složitějšího dotazu nebo rozsáhlého dotazu s přílohami zvolíte rozsah i cenu odborné odpovědi.

Právní poradna online
Telefonická právní poradna

Při neodkladné životní situaci lze zavolat na naši telefonní linku, kde může být Váš krátký dotaz rychle zodpovězen. Jde o placenou telefonní linku, budete ihned hovořit se zkušeným právníkem.

Telefonická právní poradna
Vzory smluv a dokumentů

U každého vzoru naleznete návod jak vzor správně vyplnit. Garantujeme platnost vzorů v souladu s aktuální legislativou. Vzory jsou prověřeny praxí advokátní kanceláře.

Vzory smluv a dokumentů
Vypracování smlouvy na míru

Potřebujete vypracovat smlouvu na koupi nebo darování pozemku, domu, bytu či věcného břemene? Obraťte se na nás.

Právní zpracování smlouvy
Bezplatná právní poradna zdarma

Právní linka publikuje právní rady pro vybrané životní situace formou článků. Tato bezplatná právní poradna zdarma tedy neodpovídá na konkrétní dotazy. Články napsala renomovaná advokátní kancelář s bohatou praxí v popisovaných oblastech práva.

Bezplatná právní poradna zdarma