Popis
Předmětem služby SMLOUVA NA BYT V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ je vypracování Kupní smlouvy nebo Darovací smlouvy jejíž předmětem je byt v osobním vlastnictví a podíl na společných částech domu a pozemku. Součástí zpracované smlouvy je i návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. Cena za obstaraní zpracování Kupní smlouvy nebo Darovací smlouvy na koupi nebo darování bytu v osobním vlastnictví a podílu na společných částech domu a pozemku je 6.000,- Kč.

Osobní údaje

     

Email

   
 

Druh smlouvy

Firma

     

Váš dotazVaše přílohy


Smluvní podmínky

Zobrazit Informace o poskytovateli právních služeb

Zobrazit Smlouvu o poskytování právních služeb

Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o poskytovateli právních služeb a obsahem a podmínkami Smlouvy o poskytování právních služeb. Současně jsem si vědom, že k uzavření Smlouvy o poskytování právních služeb dojde odesláním této objednávky.
Předmětem obstarání právní služby SMLOUVA NA BYT V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ je vypracování Kupní smlouvy nebo Darovací smlouvy, jejímž předmětem je byt v osobním vlastnictví a podíl na společných částech domu a pozemku. Součástí zpracované smlouvy je i návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.
Cena za obstarání zpracování Kupní smlouvy nebo Darovací smlouvy na koupi nebo darování bytu v osobním vlastnictví a podílu na společných částech domu a pozemku je 6.000 Kč.

Po odeslání dotazu obdržíte email s platebními údaji. Po uhrazení ceny za zvolený typ Smlouvy obdržíte vypracovanou Smlouvu nejpozději do čtyř pracovních dnů od doručení všech potřebných listin, dokumentů a informací pro zpracování Smlouvy z Vaší strany na námi určený e-mail Právní Linky.

Výběr platební metody

Úhrada online proběhne do 1 hodiny.

V zabezpečené platební bráně si budete moci vybrat z následujících metod plateb:
Platební karty MasterCard, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electronic, Maestro, Diners Club.
Online platba z vašeho účtu vedeného u bank Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank, Fio banka, nebo mBank.

Obdržíte email s platebními údaji. Úhrada bude připsána na náš účet nejdříve následující pracovní den.
Vymazat formulář OObjednávám si obstarání smlouvy