Smlouva nájemní na nebytový prostor

Popis
Předmětemobstarání právní služby SMLOUVA NÁJEMNÍ NA NEBYTOVÝ PROSTOR je vypracování Nájemní smlouvy jejíž předmětem je sjednání nájmu nebytového prostoru, vyjma nájmu nebytových prostor v průmyslových budovách. Součástí zpracované smlouvy je i předávací protokol o předání a převzetí nebytového prostoru do nájmu. Cena za obstarání zpracováníNájemní smlouvy na nájem nebytového prostoru je 1.800,- Kč.
Osobní údaje

Jméno :
 
Příjmení :
 
Bydliště :
 
Email

Email :

   

Email znovu (pro vyloučení překlepů) :

Chci fakturu


Firma:

IČ:

DIČ:

Sídlo:

Váš dotaz

Zde napište informace důležité pro vypracování Smlouvy:Vaše přílohy


Informace o poskytovateli a smlouva s poskytovatelem
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o poskytovateli právních služeb a obsahem a podmínkami Smlouvy o poskytování právních služeb. Současně jsem si vědom, že k uzavření Smlouvy o poskytování právních služeb dojde odesláním této objednávky.Předmětem obstarání právní služby SMLOUVA NÁJEMNÍ NA NEBYTOVÝ PROSTOR je vypracování Nájemní smlouvy na nebytový prostor, jejímž předmětem je vypracování Nájemní smlouvy jejíž předmětem je sjednání nájmu nebytového prostoru, vyjma nájmu nebytových prostor v průmyslových budovách. Součástí zpracované smlouvy je i předávací protokol o předání a převzetí nebytového prostoru do nájmu.
Cena za obstarání zpracování Nájemní smlouvy na nebytový prostor je 1.800 Kč.

Po odeslání dotazu obdržíte email s platebními údaji. Po uhrazení ceny za zvolený typ Smlouvy obdržíte vypracovanou Smlouvu nejpozději do čtyř pracovních dnů od doručení všech potřebných listin, dokumentů a informací pro zpracování Smlouvy z Vaší strany na námi určený e-mail Právní Linky.

Způsob platby


Úhrada online proběhne do 1 hodiny.

V zabezpečené platební bráně si budete moci vybrat z následujících metod plateb:
Platební karty MasterCard, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electronic, Maestro, Diners Club.
Online platba z vašeho účtu vedeného u bank Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank, Fio banka, nebo mBank.


Obdržíte email s platebními údaji. Úhrada bude připsána na náš účet nejdříve následující pracovní den.