Popis
Předmětem služby SMLOUVA ZÁSTAVNÍ NA POZEMEK A DŮM je obstarání zpracování Zástavní smlouvy jejíž předmětem je sjednání zástavního práva k pozemku (pozemkům) a k budově (budovám), vyjma k budovám průmyslovým. Součástí zpracované Zástavní smlouvy je i návrh na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí. Cena za obstarání zpracování Zástavní smlouvy na zástavu pozemku (pozemků) s budovou (budovami) je 6.000,- Kč.

Osobní údaje

     

Email

   
 

Firma

     

Váš dotazVaše přílohy


Smluvní podmínky

Zobrazit Informace o poskytovateli právních služeb

Zobrazit Smlouvu o poskytování právních služeb

Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informacemi o poskytovateli právních služeb a obsahem a podmínkami Smlouvy o poskytování právních služeb. Současně jsem si vědom, že k uzavření Smlouvy o poskytování právních služeb dojde odesláním této objednávky.
Předmětem obstarání právní služby SMLOUVA VĚCNÉ BŘEMENO NA POZEMEK A DŮM je vypracování Smlouvy o věcném břemeni, jejímž předmětem je sjednání práva věcného břemene k pozemku (pozemkům) a k budově (budovám), vyjma k budovám průmyslovým. Součástí zpracované Smlouvy o věcném břemeni je i návrh na vklad věcného práva do katastru nemovitostí.
Cena za obstarání zpracování Smlouvy o věcném břemeni na věcné břemeno k pozemku (pozemkům) s budovou (budovami) je 6.000 Kč.

Po odeslání dotazu obdržíte email s platebními údaji. Po uhrazení ceny za zvolený typ Smlouvy obdržíte vypracovanou Smlouvu nejpozději do čtyř pracovních dnů od doručení všech potřebných listin, dokumentů a informací pro zpracování Smlouvy z Vaší strany na námi určený e-mail Právní Linky.

Výběr platební metody

Úhrada online proběhne do 1 hodiny.

V zabezpečené platební bráně si budete moci vybrat z následujících metod plateb:
Platební karty MasterCard, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electronic, Maestro, Diners Club.
Online platba z vašeho účtu vedeného u bank Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank, Fio banka, nebo mBank.

Obdržíte email s platebními údaji. Úhrada bude připsána na náš účet nejdříve následující pracovní den.
Vymazat formulář OObjednávám si obstarání smlouvy