Novinky, názory a komentáře
Všechny články  |  Aktuálně z práva  |  Koronavirus  |  Názor advokáta  |  Zápisník Jaroslava Baďury  | 

Česko Slovensko má talent. Na trapasy...

Česko Slovensko má talent. Na trapasy...
foto: Wikipedie

Je to s tou soutěží jako se vším u nás v Čechách, na Moravě, Slezsku a na Slovensku. Už umíme vybrat solidní moderátory, udělat nablýskanou show, překvapit efekty a scénou, zaujmout upoutávkami, utrousit i nějaký vtip na odlehčení. Ale všechna ta profesionalita se občas tak krutě a viditelně prolne se srabáctvím, neumětelstvím, šmírou a závistí, až je člověku u televizní obrazovky stydno. Jestli je skutečně Jaro Slávik producentem se světovými zkušenostmi, musí se napříště podobné blamáži obloukem vyhnout...

Tak třeba porota. Aspoň zmiňovaný Slávik má občas názor podpořený zkušeností, což se o citových výlevech neustále dojímané, rozčilované a plačící Lucie Bílé a trpném přihlížení Martina Dejdara říct nedá.

Proč proboha porota, především pak právě Bílá, pouštěli dál natruc všem nezpěváka a narcise Pátroviče a pak mu vyčetla, že se mu lidé vlastně smějí, jak je trapný a jen proto je oblíbený?

Proč celou dobu říkali porotci, že talent je především o osobnosti a pak ji potlačovali?

Myslím, že vrchol trapnosti předvedla Lucie Bílá v závěrečném dějství soutěže, kdy se nejdříve (pokolikáté už) rozplakala u sprejované vzpomínky na kreslíře Jiránka, aby vzápětí autora zpražila za odmítnutí rovnostářského dělení odměny, "aby tak nějak vyhráli všichni, že". Co na tom, že tím mohla ovlivnit hlasující diváky, už je to pryč...

Vyhrál tedy kluk z automyčky, skromný kluk s příběhem, snad i s talentem. Obávám se však, že dění v soutěži další skutečné talenty od přihlášky do dalšího ročníku spíše odradí.Vyhledat právní radu


Vepište slova, která vystihují Vaši životní situaci. Tlačítko Hledat vyhledá slova v bezplatných radách naší poradny.

 

Právní poradna online

Získejte odborné právní poradenství za cenu, kterou si můžete dovolit. Dotaz položíte online, odpověď advokátní kanceláře Vám přijde emailem.
Podle potřeby si zvolíte rozsah odborné odpovědi volbou krátkého dotazu, složitějšího dotazu nebo rozsáhlého dotazu s přílohami.

Právní poradna online

 

Telefonická právní poradna

Vyřešte naléhavý právní problém ihned. Okamžitě vám poradíme, jak ve vaší situaci postupovat z pohledu práva. Předplaťte si svého právníka na telefonu.

Telefonická právní poradna

 

Vzory smluv ke stažení

Stáhněte si levně kvalitní vzory smluv prověřené praxí advokátní kanceláře, s návodem užití a související legislativou.
Všechny naše vzory smluv a dokumentů jsou přizpůsobeny novému občanskému zákoníku.

Vzory ke stažení

 

Oddlužení

Máte řadu dluhů, které nezvládáte splácet? Řešením pro Vás může být oddlužení.

Oddlužení

 

Právní linka

V případě jakýchkoli nejasností zavolejte na telefon Právní linky 596 113 100, kde se Vám bude věnovat naše operátorka.