Novinky, názory a komentáře
Všechny články  |  Aktuálně z práva  |  Koronavirus  |  Názor advokáta  |  Zápisník Jaroslava Baďury  | 

Co mají společného Franz, Bohdalová a Dejdar?

Co mají společného Franz, Bohdalová a Dejdar?
foto: Wikipedie

Tak především právo na svůj názor, na vyřčení podpory komukoli, kdykoli a za cokoli. Herec Martin Dejdar spustil celkem zajímavou lavinu nesouhlasu, když veřejně podpořil před volbou Miloše Zemana. Tvůrci seriálu Zdivočelá země se naštvali, distancovali… a pak se omluvili.

Nemyslím si, že by se Martin Dejdar nechoval konzistentně – že hraje komunisty pronásledovaného pilota Maděru? No a? Hrál spousty dalších rolí, je to přece herec. A že se podle svých dřívějších slov jaksi s Maděrou ztotožnil? No oni to ti herci občas říkají.

Jiřina Bohdalová je, řekl bych, podobný případ. Pamatujete si ji z úžasného trezorového filmu Ucho? No a co, že byl Zeman komunista. On byl přece JINÝ komunista!!! Jiřinka, všichni ji máme moc rádi, podpoří kohokoli: výrobce sekaček a traktorů, supermarket Lidl i Miloše Zemana.

Překvapil mě Vladimír Franz. Zpočátku sebevědomý a z podstaty věci jaksi hodně vyčnívající kandidát se před druhým kolem prezidentské volby zachoval jako šestnáctiletá naivka vstupující do mladých demokratů s cílem stát se za dva roky ministerskou předsedkyní.

„Žádné doporučení jsem nikomu nedával, řekl jsem jen svůj soukromý názor,“ ohradil se Franz proti útokům, že podpořil veřejně Zemana. Tak hloupý výrok od člověka, který musel díky prezidentské volbě vědět, že se v těch dnech počítá všechno, jsem vskutku nečekal.Vyhledat právní radu


Vepište slova, která vystihují Vaši životní situaci. Tlačítko Hledat vyhledá slova v bezplatných radách naší poradny.

 

Právní poradna online

Získejte odborné právní poradenství za cenu, kterou si můžete dovolit. Dotaz položíte online, odpověď advokátní kanceláře Vám přijde emailem.
Podle potřeby si zvolíte rozsah odborné odpovědi volbou krátkého dotazu, složitějšího dotazu nebo rozsáhlého dotazu s přílohami.

Právní poradna online

 

Telefonická právní poradna

Vyřešte naléhavý právní problém ihned. Okamžitě vám poradíme, jak ve vaší situaci postupovat z pohledu práva. Předplaťte si svého právníka na telefonu.

Telefonická právní poradna

 

Vzory smluv ke stažení

Stáhněte si levně kvalitní vzory smluv prověřené praxí advokátní kanceláře, s návodem užití a související legislativou.
Všechny naše vzory smluv a dokumentů jsou přizpůsobeny novému občanskému zákoníku.

Vzory ke stažení

 

Oddlužení

Máte řadu dluhů, které nezvládáte splácet? Řešením pro Vás může být oddlužení.

Oddlužení

 

Právní linka

V případě jakýchkoli nejasností zavolejte na telefon Právní linky 596 113 100, kde se Vám bude věnovat naše operátorka.