Novinky, názory a komentáře
Všechny články  |  Aktuálně z práva  |  Koronavirus  |  Názor advokáta  |  Zápisník Jaroslava Baďury  | 

Kdo má máslo na hlavě. Pomazánkové

Kdo má máslo na hlavě. Pomazánkové

To bylo tak, milé děti. Byly doby, kdy ještě vaši předci lízali z dlaně vitacit, dělali šroubovákama díry do plechovek s kondenzovaným mlékem a srkali je na ulici přímo z konzervy, žvýkali kyselý šťovík a dělali ještě mnohem horší věci. Co na tom, že žvýkačky připomínaly spíše barevný modurit a mnohé tak i chutnaly? V těch dobách jsme vyrůstali jsme tak nějak jako dříví v lese.

Přežili jsme to dětství s většími či menšími ztrátami a jsme dospělí. Sledujeme éčka na obalech, kontrolujeme vás, naše vlastní děti přes mobily a tajně sníme o tom, že vás necháme očipovat. Pro jistotu.
A bezbolestně, nebojte se.

Ačkoli jsme už dospělí a o velkou většinu iluzí a jistot nejen z potravinové oblasti jsme už dávno přišli, berou nám i pár těch posledních. Po rumu, kterému každý říká rum, jen už se tak nesmí jmenovat, je to nejnověji pomazánkové máslo. Bylo to zjevení, když se objevilo poprvé na trhu. Ta lahodná hmota, novinka, něco extra! A co teprve, když se objevily první příchutě... Slané, sladké, pálivé, sýrové, bylinkové, cibulové, šunkové...

Chtějí nám zakázat, jak se to má jmenovat, jak tomu máme říkat, prý je to prostě TUK. Právo je ale na naší straně - bojkotujme ten výmysl Evropské unie. To si máme srabácky a poraženě vymýšlet nová jména pro něco, co už tak dlouho důvěrně známe? To máme hledat šifry typu pomaslákové mázlo? Nebo maslákové láslo?

Ne, ne, třikrát ne, nikdy!!! Buďme důslední. Naše mazánkové pádlo si vzít nenecháme!Vyhledat právní radu


Vepište slova, která vystihují Vaši životní situaci. Tlačítko Hledat vyhledá slova v bezplatných radách naší poradny.

 

Právní poradna online

Získejte odborné právní poradenství za cenu, kterou si můžete dovolit. Dotaz položíte online, odpověď advokátní kanceláře Vám přijde emailem.
Podle potřeby si zvolíte rozsah odborné odpovědi volbou krátkého dotazu, složitějšího dotazu nebo rozsáhlého dotazu s přílohami.

Právní poradna online

 

Telefonická právní poradna

Vyřešte naléhavý právní problém ihned. Okamžitě vám poradíme, jak ve vaší situaci postupovat z pohledu práva. Předplaťte si svého právníka na telefonu.

Telefonická právní poradna

 

Vzory smluv ke stažení

Stáhněte si levně kvalitní vzory smluv prověřené praxí advokátní kanceláře, s návodem užití a související legislativou.
Všechny naše vzory smluv a dokumentů jsou přizpůsobeny novému občanskému zákoníku.

Vzory ke stažení

 

Oddlužení

Máte řadu dluhů, které nezvládáte splácet? Řešením pro Vás může být oddlužení.

Oddlužení

 

Právní linka

V případě jakýchkoli nejasností zavolejte na telefon Právní linky 596 113 100, kde se Vám bude věnovat naše operátorka.