Novinky, názory a komentáře
Všechny články  |  Aktuálně z práva  |  Koronavirus  |  Názor advokáta  |  Zápisník Jaroslava Baďury  | 

Právo na to, mít slušného prezidenta

Sami jsme si ho zvolili, tak snad máme konečně právo na to si na něj i sami zanadávat. I tak uvažují lidé po volbě Miloše Zemana prezidentem. Jakoby teď měli pocit, že na rozdíl od dřívějších voleb, za které měl odpovědnost Parlament, teď mají nárok i oni, občané.

Miloš Zeman se začíná velmi rychle po zvolení profilovat do člověka, který si bude říkat co chce a kdy chce. Otázkou je, co tomu řeknou jeho voliči. Jakkoli mnozí pochvalně mručeli při tvrdé kritice médií, která je u Miloše Zemana poměrně konzistentní, v posledních dnech i příznivci Miloše Zemana malinko zkoprněli.

Mám na mysli jeho triumfální přílet vrtulníkem na sjezd ČSSD do Ostravy. Miloš Zeman se hned několikrát mistrně rozdvojil. Zatímco na sjezd přiletěl papalášsky vrtulníkem, tedy jako pan prezident, na sjezdu už sděloval, že ač jej jako pan prezident nestranický, coby Miloš Zeman bude rád, když volby vyhraje ČSSD.

A pak už, zase jako pan prezident, odletěl směr Praha. Řekl bych, že pokud to takhle bude pokračovat dál, může jen velmi těžko Miloš Zeman věřit v to, že bude zvolen i podruhé. Ale myslím si, že on už s něčím takovým vůbec nepočítá...Vyhledat právní radu


Vepište slova, která vystihují Vaši životní situaci. Tlačítko Hledat vyhledá slova v bezplatných radách naší poradny.

 

Právní poradna online

Získejte odborné právní poradenství za cenu, kterou si můžete dovolit. Dotaz položíte online, odpověď advokátní kanceláře Vám přijde emailem.
Podle potřeby si zvolíte rozsah odborné odpovědi volbou krátkého dotazu, složitějšího dotazu nebo rozsáhlého dotazu s přílohami.

Právní poradna online

 

Telefonická právní poradna

Vyřešte naléhavý právní problém ihned. Okamžitě vám poradíme, jak ve vaší situaci postupovat z pohledu práva. Předplaťte si svého právníka na telefonu.

Telefonická právní poradna

 

Vzory smluv ke stažení

Stáhněte si levně kvalitní vzory smluv prověřené praxí advokátní kanceláře, s návodem užití a související legislativou.
Všechny naše vzory smluv a dokumentů jsou přizpůsobeny novému občanskému zákoníku.

Vzory ke stažení

 

Oddlužení

Máte řadu dluhů, které nezvládáte splácet? Řešením pro Vás může být oddlužení.

Oddlužení

 

Právní linka

V případě jakýchkoli nejasností zavolejte na telefon Právní linky 596 113 100, kde se Vám bude věnovat naše operátorka.