V příštím životě tak mít ubytovnu!

V příštím životě tak mít ubytovnu!

Lidí žijících v ubytovnách prudce přibývá. Majitelé zařízení tak slušně bohatnou, jen loni šlo na tyto účely do Ostravy 172 milionů korun ze sociálních dávek. Dvakrát více než o rok dřív. A už tak vážný problém zatím nemá žádné řešení. Tolik citace z iDNESu, 7. března 2013.

Jsou lidé, kteří sní o tom, že by chtěli mít továrnu nebo by rádi zdědili sto hektarů lesa, otevřeli si restauraci nebo provozovali luxusní hotel. Existuje vícero způsobů (držme se těch legálních) jak vydělávat.

Výše zmíněné způsoby jsou, kromě dědictví, které je takříkajíc nenárokové a na náhodu, bohulibé. Řídit luxusní hotel nebo provozovat krásnou a špičkovou restauraci, to chce mít fištróna, píli, snahu, makat od nevidím do nevidím, a výsledky se snad časem dostaví. Snad, protože trh a přízeň lidí jsou vrtkavé. Přijde krize, silná konkurence a krach je tak blízko...

Ale mít ubytovnu, to je pane kšeft! Na co leštit kliky v hotelu nebo rovnat ubrousky před věčně nespokojenými hosty v restauraci? Kupte si starou ubytovnu, naverbujte do ní sociálně slabé a pak už jen inkasujte štědré sociální dávky! Český systém má po nově vymyšlenému smyslu pro slovo tunel novinku: ubytovna bussines. Divím se, že kapitáni českého kšeftu, miliardáři z nejvyšších pater podnikání stále spí. Ubytovny jsou cestou k úspěchu a budoucnosti.