Novinky, názory a komentáře
Všechny články  |  Aktuálně z práva  |  Koronavirus  |  Názor advokáta  |  Zápisník Jaroslava Baďury  | 

V příštím životě tak mít ubytovnu!

V příštím životě tak mít ubytovnu!

Lidí žijících v ubytovnách prudce přibývá. Majitelé zařízení tak slušně bohatnou, jen loni šlo na tyto účely do Ostravy 172 milionů korun ze sociálních dávek. Dvakrát více než o rok dřív. A už tak vážný problém zatím nemá žádné řešení. Tolik citace z iDNESu, 7. března 2013.

Jsou lidé, kteří sní o tom, že by chtěli mít továrnu nebo by rádi zdědili sto hektarů lesa, otevřeli si restauraci nebo provozovali luxusní hotel. Existuje vícero způsobů (držme se těch legálních) jak vydělávat.

Výše zmíněné způsoby jsou, kromě dědictví, které je takříkajíc nenárokové a na náhodu, bohulibé. Řídit luxusní hotel nebo provozovat krásnou a špičkovou restauraci, to chce mít fištróna, píli, snahu, makat od nevidím do nevidím, a výsledky se snad časem dostaví. Snad, protože trh a přízeň lidí jsou vrtkavé. Přijde krize, silná konkurence a krach je tak blízko...

Ale mít ubytovnu, to je pane kšeft! Na co leštit kliky v hotelu nebo rovnat ubrousky před věčně nespokojenými hosty v restauraci? Kupte si starou ubytovnu, naverbujte do ní sociálně slabé a pak už jen inkasujte štědré sociální dávky! Český systém má po nově vymyšlenému smyslu pro slovo tunel novinku: ubytovna bussines. Divím se, že kapitáni českého kšeftu, miliardáři z nejvyšších pater podnikání stále spí. Ubytovny jsou cestou k úspěchu a budoucnosti.Vyhledat právní radu


Vepište slova, která vystihují Vaši životní situaci. Tlačítko Hledat vyhledá slova v bezplatných radách naší poradny.

 

Právní poradna online

Získejte odborné právní poradenství za cenu, kterou si můžete dovolit. Dotaz položíte online, odpověď advokátní kanceláře Vám přijde emailem.
Podle potřeby si zvolíte rozsah odborné odpovědi volbou krátkého dotazu, složitějšího dotazu nebo rozsáhlého dotazu s přílohami.

Právní poradna online

 

Telefonická právní poradna

Vyřešte naléhavý právní problém ihned. Okamžitě vám poradíme, jak ve vaší situaci postupovat z pohledu práva. Předplaťte si svého právníka na telefonu.

Telefonická právní poradna

 

Vzory smluv ke stažení

Stáhněte si levně kvalitní vzory smluv prověřené praxí advokátní kanceláře, s návodem užití a související legislativou.
Všechny naše vzory smluv a dokumentů jsou přizpůsobeny novému občanskému zákoníku.

Vzory ke stažení

 

Oddlužení

Máte řadu dluhů, které nezvládáte splácet? Řešením pro Vás může být oddlužení.

Oddlužení

 

Právní linka

V případě jakýchkoli nejasností zavolejte na telefon Právní linky 596 113 100, kde se Vám bude věnovat naše operátorka.